Wyświetlanie 1–12 z 57 wyników

Idealne przyjęcie weselne to połączenie dekoracji kwiatowych, oprawy dźwiękowej, jedzenia… i alkoholu! Aby zamówić dla siebie oraz gości to, co najlepsze, warto już wcześniej zaplanować listę trunków.

Lekkie i pełne smaku

Historia tego alkoholu sięga czasów starożytnych. To właśnie wtedy zaczęto produkować napój uzyskiwany na skutek fermentacji soku winogronowego. Niekiedy używano także soku z innych owoców. Obecnie wyróżnia się wiele rodzajów i gatunków win – ten ogrom może niekiedy przyprawiać o zawrót głowy, zwłaszcza kiedy stoicie przed sklepową półką i nie wiecie, na co się zdecydować. Nasza hurtownia win oferuje przystępną w obsłudze i przejrzystą przeglądarkę, dzięki której możecie posegregować trunki według popularności i ceny. Proponujemy trunki każdego rodzaju, o różnym stopniu słodkości bądź wytrawności. Nasz asortyment obejmuje znane i cenione marki win: Carlo Rossi, Aurvin Pinot, Aviva, Mogen David, Cote i wiele innych. Tym, co wyróżnia naszą ofertę na tle innych, jest hurtowa cena wszystkich dostępnych u nas win. Z tego względu opłaca się zamówić większą ich ilość.

Jak podawać wino i o czym warto pamiętać?

Warto podkreślić, że wina mogą różnić się zawartością alkoholu. Lekkie napoje zawierają mniej niż 12% alkoholu, średnio mocne – od 12% do 14%, a mocne – od 14% do 16%. Co istotne, zawsze podaje się je w odpowiedniej temperaturze i kieliszkach (w zależności od rodzaju trunku powinny mieć one inny kształt). Nasza hurtowa cena wina sprawia, że możecie uzupełnić swoją półkę alkoholi, by być przygotowani na każdą okazję! Białe wytrawne i półwytrawne podaje się z przekąskami, serami, owocami morza, rybami i delikatnymi mięsami takimi jak drób czy jagnięcina. Czerwone wytrawne i półwytrawne – z przekąskami, wieprzowiną, wołowiną czy dziczyzną; wina półsłodkie oraz słodkie serwuje się z deserami i kawą, zaś wina musujące pasują po prostu do wszystkiego.

Na każdą okazję

Alkohol towarzyszy większości spotkaniom w gronie bliskich i przyjaciół, ważnym wydarzeniom w życiu takim jak wesela, urodziny czy jubileusze, a także wielu innym chwilom. Lampka dobrej jakości trunku to ponadto idealny przepis na udany wieczór z książką czy w wannie pełnej pachnącej piany. Bez względu na to, czy chcecie uzupełnić prywatne zapasy swojego ulubionego alkoholu, czy też przygotowujecie jakąś imprezę, pamiętajcie o naszych hurtowych cenach wina. Możecie zapoznać się z katalogiem dostępnych u nas butelek, a następnie skontaktować się z nami (telefonicznie bądź mailowo), by złożyć zamówienie i ustalić korzystne warunki dostawy. Serdecznie zapraszamy!

Aby odwiedzić tą stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Proszę potwierdzić swój wiek.