Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Wódka to jeden z najpopularniejszych alkoholi, które można spotkać na imprezach takich jak wesela. Jeśli chcecie się zaopatrzyć na ważne dla was wydarzenie, hurtownia wódki oferuje nie tylko najlepsze marki, lecz także konkurencyjne ceny przeróżnych trunków.

Wódki czyste - klasyka gatunku w ofercie Alkohole Hurtowo

Czysta wódka to klasyka na weselach i wielu innych imprezach z dużą liczbą gości. Jeśli chodzi o wódkę, nasza hurtownia ma w swojej ofercie szeroki wybór jej marek pochodzących z różnych zakątków całego świata. W ofercie znajdują się m.in. wódki Absolut, Amundsen, Finlandia i Smirnoff Black, które cieszą się popularnością w wielu krajach, a także bardzo cenione w Polsce wódki Ogiński, Pan Tadeusz, Luksusowa, czy też Biały Bocian. Wszystkie dostępne w asortymencie wódki to sprawdzone produkty, które bardzo często znajdziemy na stołach weselnych i nie tylko. Przed wyborem konkretnej marki warto przeanalizować preferencje gości.

Wódka czysta dostępna w ofercie hurtowni może być rozlewana w klasyczny sposób, a więc do kieliszków, ale dzięki jej wysokiej jakości stanowi ona także bardzo ważny składnik drinków. Jeśli zatrudnicie na imprezę barmana, z wykorzystaniem czystej wódki stworzy on takie drinki takie jak Cosmopolitan, White Russian, Blue Lagoon, czy też Sex on the Beach. Inną alternatywą są shoty z wódką. Na weselu lub na innej imprezie doskonale sprawdzą się shoty Kamikadze z Blue Curacao i cytryną albo z limonką, a także Wściekły Pies będący kombinacją wódki, syropu malinowego i sosu Tabasco.

Wódki smakowe - doskonała alternatywa dla wódek czystych

Dla osób, które nie są smakoszami tradycyjnej czystej wódki, doskonałą alternatywę stanowią wódki smakowe. Zyskały one w ostatnich kilku latach dużą popularność, szczególnie wśród kobiet, a producenci takich trunków prześcigają się w pomysłach, jak zaskoczyć koneserów alkoholi. W ofercie Alkohole Hurtowo wódki smakowe dostępne są w kilkunastu smakach, takich jak m.in. pomarańczowy, malinowy, jabłkowy, pigwowy, orzechowy, truskawkowy czy śliwkowy. Tego rodzaju wódki zostały wyprodukowane przez renomowane marki jak Soplica i Saska, co gwarantuje ich wysoką jakość. Atutem takich wódek jest to, że nie trzeba ich popijać ze względu na smak i niższą zawartość alkoholu niż w klasycznej wódce, a więc poniżej 40%. Dzięki tak szerokiej ofercie alkoholi z pewnością wybierzecie coś, co zachwyci Waszych gości.

Dobre ceny i dogodne warunki transportu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Alkohole Hurtowo daje możliwość zakupu wódek atrakcyjnych cenach przy większych zamówieniach powyżej 100 butelek. Przy wpłacie zaliczki ceny wódki w hurtowni mogą być nawet o kilkanaście procent niższe niż ceny tych samych produktów w sklepach stacjonarnych. Pozwala to na oszczędności rzędu kilkuset złotych. Ceny hurtowe wódki plasują się w przedziale od kilkunastu do nieco ponad 30 złotych w zależności od marki - bez względu na to, czy jest to wódka czysta, czy też smakowa.

Wódka transportowana przez firmę hurtowo może być dostarczona pod wcześniej wskazany adres w wyznaczonym terminie. Dzięki temu nie musicie się martwić o to, że konieczne będzie przenoszenie dużych ciężarów samodzielnie. Wystarczy tylko, że wskażecie takie miejsce, które będzie można zlokalizować za pomocą GPS-a i przystosowane do swobodnego wyładunku alkoholu z samochodu dostawczego. Co więcej, taki transport będzie zupełnie darmowy, jeśli zamówicie większą liczbę butelek co najmniej 8 tygodni przed planowaną dostawą. Szybsza dostawa może być zrealizowana za dopłatą.

Zamówienie wódki z hurtowni - co warto wiedzieć?

Hurtowe zamówienie wódki może odbyć się na kilka sposobów. Oprócz klasycznego zamówienia telefonicznego lub mailowego istnieje także możliwość skorzystania ze sklepu online. Wystarczy tylko, że założycie konto na naszym portalu, by szybko zrealizować zakup jednego lub kilku wybranych przez siebie gatunków wódek. Przed wysyłką zamówionego alkoholu niekiedy należy opłacić zaliczkę.

Skorzystajcie z oferty wódek firmy Alkohole Hurtowo. Znajdziecie tutaj szeroki asortyment trunków znanych marek w dogodnych cenach.

Aby odwiedzić tą stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Proszę potwierdzić swój wiek.