Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Przyjęcie weselne to bez wątpienia wydarzenie, które pozostaje w pamięci na długie lata. Para Młoda, chcąc zadbać o najdrobniejsze szczegóły, powinna też szczegółowo zaplanować listę alkoholi.

Coś lekkiego czy mocniejszego?

Odwieczne pytanie zadawane sobie przez przyszłych małżonków dotyczy tego, czy postawić na weselnych stołach wysokoprocentową staropolską wódkę czy lżejsze wino. Obie opcje mają swoje plusy i minusy. Przede wszystkim należy zastanowić się, na co mogą mieć ochotę zaproszeni na uroczystość goście. Jeśli będą to ludzie młodzi, w większości kobiety, doskonale sprawdzi się coś delikatnego, np. musujące Prosecco. Jeśli natomiast dotyczy to starszych wiekiem najbliższych, lepiej postawić na tradycyjną wódkę. Warto też rozważyć rodzaj alkoholowego barku – w tej sytuacji goście sami decydują, na co mają ochotę. Wówczas świetnie sprawdzi się też whisky i rum na wesele.

Jak podać gościom rum?

Ten drugi rodzaj alkoholu ma szczególny smak – surowcem do jego produkcji jest melasa, która pozostaje po wytwarzaniu cukru z trzcin cukrowych. Ponieważ najsłynniejsze marki produkujące ten trunek wywodzą się z okolic wysp na Morzu Karaibskim, rum na wesele doskonale sprawdzi się na przyjęciach tematycznych, np. z motywem morskim czy pirackim. Takie mocniejsze alkohole można postawić w specjalnie wyznaczonym miejscu i zachęcić gości, by częstowali się wedle uznania. Bardzo dobrym pomysłem jest zamówienie doświadczonego barmana, który będzie serwował pyszne drinki: z dodatkiem cytrusów, mięty i cukru trzcinowego, czyli klasyczne Mojito, a także z colą i odrobiną limonki, a więc Cuba Libre.

Ile to kosztuje?

Zakup rumu na wesele wcale nie jest tak drogi, jak mogłoby się wydawać. Nasza oferta alkoholi została skonstruowana w ten sposób, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są zarówno tańsze rodzaje tego trunku – np. Galeon Silver czy Black, których cena za pół litra wynosi nieco ponad dwadzieścia złotych – jak też trochę droższe, o większej pojemności, które sprawdzą się do drinków – np. klasyczne Bacardi czy Captain Morgan. W naszym asortymencie dostępny jest też znany i popularny rum o posmaku kokosa – Malibu – który również może stać się bazą wspaniałych napojów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Informacje o trunkach, które znajdziecie na stronie internetowej, możecie skonsultować z nami telefonicznie lub mailowo. Jeśli będziecie zainteresowani złożeniem zamówienia, również zapraszamy do kontaktu.

Aby odwiedzić tą stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Proszę potwierdzić swój wiek.