Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

Przyjęcie weselne, następujące po uroczystości zaślubin, to niezwykle radosne wydarzenie. Każda Para Młoda stara się zadbać o najdrobniejsze szczegóły takiej imprezy. Ważnym elementem, którego nie należy pomijać, jest oczywiście zakup dobrych alkoholi.

Jakie alkohole sprawdzą się na przyjęciu weselnym?

To pytanie, które stawia sobie każda Młoda Para. Najczęściej wybór pada na klasyczną czystą wódkę albo lżejsze wino. Nierzadko preferuje się też różne wariacje, np. na początku i podczas deseru podaje się orzeźwiające wina musujące, natomiast podczas posiłków i zabaw tanecznych na stołach pojawiają się mocniejsze trunki. Tutaj oprócz wódki sprawdzą się różne nalewki, a także whisky na wesele. To elegancki, bardzo wyrazisty alkohol, który docenią wszyscy koneserzy. Ten rodzaj trunku sprawdzi się szczególnie podczas imprez tematycznych (np. u Państwa Młodych, którzy bardzo lubią whisky), a także w przypadku krótszych przyjęć weselnych o eleganckiej formule.

Jak podawać whisky?

Przede wszystkim należy pamiętać o zasadach savoir-vivre. Mówią one, że tego typu alkohol serwuje się w niskich, szerokich szklankach o grubym dnie, a czasami w kieliszkach tulipanowych. Warto podkreślić, że whisky na wesele można podawać samodzielnie lub z lodem, a także zaproponować gościom różne drinki przygotowane na bazie tego szlachetnego trunku. Dużą popularnością cieszą się mieszanki z colą czy innymi napojami gazowanymi, a do najczęściej pijanych drinków należą m.in. Whisky sour czy Godfather. Tak bogaty wybór podczas przyjęcia z pewnością zachwyci wszystkich gości i na długo pozostanie w ich pamięci.

Szczegóły zamówienia i orientacyjny koszt

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki asortyment alkoholi także w kategorii whisky na wesele. Proponujemy m.in. Ballantine’s (w wielu rodzajach), Bells, Gentleman Jack, Grants, Jack Daniels i wiele innych. Cena pojedynczej butelki jest uzależniona od jej pojemności i rodzaju trunku, ale waha się na poziomie kilkudziesięciu złotych (od ok. pięćdziesięciu do stu). Naszą ofertę wyróżniają nie tylko korzystne warunki finansowe, ale także atrakcyjne zasady składania zamówień. Ponieważ asortyment na stronie internetowej ma charakter informacyjny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Aby odwiedzić tą stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Proszę potwierdzić swój wiek.