Wyświetlanie 1–12 z 84 wyników

Czysta wódka to trunek, który najczęściej jest wybierany jako ten podstawowy na wielu rodzinnych imprezach, w tym na weselach. Jeśli chodzi o 2020 rok, wódka na wesele nadal będzie cieszyła się dużą popularnością wśród gości. Chcecie uraczyć swoją rodzinę i bliskich tym szlachetnym trunkiem? Firma Alkohole Hurtowo ma dla was ciekawą ofertę.

Wódka na wesele - odpowiednia marka i ilość kluczem do udanego wesela

Jeśli głównym trunkiem na weselu będzie wódka, konieczne jest podjęcie decyzji o jej marce. Warto wybrać taką, przez którą nie przekroczymy budżetu, który chcemy przeznaczyć na alkohol, ale jednocześnie znaną i lubianą przez gości. Jeśli chodzi o ilość, standardowym przelicznikiem stosowanym przez pary jest 0,5 l wódki weselnej na osobę, choć równie często kupuje się 0,5 l na parę. Mimo takich kalkulacji zawsze warto kupić większą ilość wódki, niż wynika to z założeń. W ten sposób oszczędzicie sobie niezręcznej sytuacji, gdy w trakcie wesela wódki zabraknie. Oprócz środków na wódkę stawianą na stoły trzeba także wygospodarować środki na prezenty dla orkiestry czy też nagrody w konkursach oczepinowych. W związku z tym dodatkowe 20 butelek wódki to absolutne minimum.

Alkohole Hurtowo - najlepsze wódki weselne w atrakcyjnej cenie

Hurtownia wódki na wesele Alkohole Hurtowo ma w swojej ofercie wódki takich rozpoznawalnych marek jak Absolut, Alaska, Amundsen, Finlandia, Bols, Palace, Smirnoff, czy też Sobieski. Dzięki temu idealnie traficie w gusta smakowe wszystkich gości weselnych. Tym, co wyróżnia Alkohole Hurtowe na tle innych hurtowni alkoholi, jest atrakcyjna cena wódki na wesele. U nas oscyluje ona w przedziale od około 20 do nieco ponad 30 złotych. Wystarczy tylko zamówić trunek w odpowiedniej ilości (tj. powyżej 100 butelek). Przy hurtowym zakupie cena, jaką osiąga wódka weselna, jest nawet kilkanaście procent niższa niż w handlu detalicznym. Oszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na inne atrakcje dla gości.

Transport wódki we wskazane miejsce

Skorzystajcie z oferty Alkohole Hurtowo, a wódka zostanie dostarczona pod wskazany adres, np. na salę weselną. Wystarczy, że przed dostawą uiścicie zaliczkę, a hurtownia w ciągu 8 tygodni za darmo przywiezie alkohol, korzystając z własnego środka transportu, usług firmy współpracującej lub kuriera. Możliwa jest także wcześniejsza dostawa za niewielką opłatą. Dzięki transportowi realizowanemu przez profesjonalistów oszczędzicie czas, który można poświęcić na przygotowania do tego ważnego wydarzenia, a ponadto unikniecie stłuczenia butelek.

Alkohole Hurtowo to hurtownia, w ofercie której dostępna jest wódka weselna najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie i z dogodnym transportem.

Aby odwiedzić tą stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

Proszę potwierdzić swój wiek.